TESLİMAT VE İADE

Teslimat

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişleriniz Yurtiçi Kargo ve anlaşmalı olduğumuz firmalar tarafından Türkiye'nin tüm illerine gönderilmektedir.

İnternet üzerinden sipariş ettiğiniz ürünler teslimat tarihine göre anlaşmalı kargo şirketlerimizden birine verilecektir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde email ile bilgilendirileceksiniz.

Kargo firmalarının yoğunluğuna göre kargo firması seçiminde değişiklik yapılabilir.

Tüm kargolarınızın durumlarını Siparişlerim bölümünde ilgili siparişiniz içerisindeki kargo takip linkinden takip edebilirsiniz.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için ürününüzü, teslim aldığınız anda kargo/servis yetkilisinin yanında açıp birlikte kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüş ise ürünü teslim eden kargo yetkilisine rapor tutturarak iade etmeniz gerekmektedir. Sorunu firmamız operasyon birimi tespit ederse gerekli işlemleri kendisi de başlatacaktır.

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilindeki tüm illerimizi kapsamaktadır. Yurtdışına teslimatımız bulunmamaktadır.

Teslimatlar, sipariş ettiğiniz ürünlerin stokta bulunması ve ödemenizin eksiksiz alınabilmesi halinde yapılabilecektir.

Siparişinizin size belirtilen sürede teslim edilmemesi halinde 0552 577 08 46 numaralı Whatsapp Destek Hattı’ndan firmamız ile iletişime geçebilir, anında bilgi alabilirsiniz. E-mail yoluyla bilgi almak isterseniz [email protected] mail adresine iletişim ve sipariş bilgilerinizi de ekleyerek mail gönderebilirsiniz.

Değişim ve İade/İptal şartları nelerdir?
Değişim ve İade/İptal şartları kapsamında siparişiniz elinize ulaştıktan sonra veya siparişiniz kargoya verilmeden önce 14 gün içerisinde sebebini belirterek iade başvurusunda bulunabilirsiniz.


Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
1.İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.
2.Tekrar satışının yapılmasının imkanı olmayan hiçbir ürün kullanıldıktan sonra iade alınamaz. Tekrar satılabilirliğini bozan orijinal ambalajda hasar ve yırtık gibi durumlar söz konusu ise yine değişmeye iade alınamaz.
3.Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.
4.İade etmek istediğiniz ürüne Hesabım ->Siparişlerim bölümünden ulaşarak ilgili siparişinizi seçmelisiniz. Daha sonra İptal Et butonuna tıklamanız ve değişim/iade/iptal beyanında bulunmanız gerekir. Talebinize istinaden müşteri memnuniyeti destek ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.
5.İade talebiniz onaylandıktan sonra 385 sayılı vergi usul kanunu tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için tarafınıza göndermiş olduğumuz e-faturanın iade bölümlerinin eksiksiz olarak doldurulması ve imzalandıktan sonra tarafımıza ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
6.İade/Değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketini öğrenmek için firmamız ile iletişime geçiniz. Tarafımızdan verilecek olan kargo anlaşma numarası ile anlaşmalı kargo firmalarına ürün/ürünleri gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmaları haricinde gelen “Karşı Ödemeli” gönderilerde, gönderim ücreti tarafınızdan ödenmektedir.
7.İade/Değişim Adresimiz: Yenişehir Mah., Rumi Sok., No:10/A Ataşehir/İSTANBUL

 

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılır?
İade ettiğininiz ürünlerin ücreti, cayma hakkınız onaylandıktan sonra 14 iş günü içerisinde kredi kartınıza veya ödeme yaptığınız hesabınıza iade edilir. İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödemelerde genelde 1-7 iş gününde hesabınıza yansımaktadır.


İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:
1.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.
2.Ürün iade şartlarına uygunsa 1-7 iş günü içerisinde iade süreci tamamlanır.
3.Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR